بررسی موس گیمینگ TM2018 تسکو

نویسنده: هنردان هنردان دسته: اخبار موس تاریخ: 1397-12-19 دیدگاه: 0 بازدید: 31

یکی از اصلی ترین لوازم جانبی مخصوص بازی موس می باشد که گیمرها معمولا حساسیت بالای در هنگام خرید بر روی مشخصات آن دارند و با تامل بیشتری موس را خریداری می کنند . البته این حساسیت زمانی بیشتر خودش را نشان میدهد که قصد خرید یک محصول حرفه ای داشته باشید که از نظر مشخصات فنی کاملا مخصوص بازی باشد .

موس های گیمینگ شرکت تسکو بیشتر از نظر ابعادی و شکل ظاهری مخصوص بازی هستند و برای کاربران حرفه ای این موس کاربردی ندارد زیرا در رده متوسط به بالا نیاز به یکسری قابلیت های خاص مثل کلیدهای قابل برنامه ریزی ، دقت بالا ، نرم افزار مدیریتی ،تراز بودن وزن موس همچنین وزنه بیشتر برای بالا بردن کنترل حرکات ، عکس العمل سریع کلیدها ، حافظه داخلی و ..... می باشد . البته به این نکته هم اشاره کنم که با این رنج قیمت موس های تولید شده توسط شرکت تسکو بهترین گزینه می باشند زیرا برندهای مشابه تقریبا 50 درصد گران تر هستند .

شکل ظاهری

ابعاد موس بزرگ ، ارگونومی استاندارد ، طرز قرارگیری انگشتان دست روی موس خوب ، دارای کلیدهای کاربردی ، جنس بدنه پلاستیک ، همه و همه از ویژگیهای موس TM2018 می باشد . در سمت چپ موس ، 2 کلید برای حرکت به جلو یا عقب رفتن برای مثال در صفحات وب ، یک کلید دابل در سمت چپ و در زیر چرخ اسکرول این موس  دکمه ی کوچکی وجود دارد که به شما اجازه می دهد سوییچ سریعی از 800 به 3200 DPI (Dots Per Inch) تجربه کنید .


دو طرف موس دارای سه نوار باریک می باشد که چراغ ال ای دی به صورت چشمک زن دائم خاموش و روشن می شود ، زیبایی این قسمت بیشتر در تاریکی مشخص است و در روز زیاد خودنمایی نمی کند برعکس مدل TM752GA تسکو که تمام بدنه آن مجهز به نور LED می باشد . بدلیل طراحی خاص TM2018 امکان استفاده با هر دو دست در این مدل وجود ندارد و فقط افراد راست دست می توانند از آن استفاده کنند . از نظر مواد تولیدی نیز این موس در سطح بسیار بالایی قرار دارد . کابل به کار گرفته شده در این موس با پوشش بافته شده است که دوام آن را زیاد کرده و از گره خورگی و قطعی جلوگیری به عمل می آید .

TM2018 دارای موتور اپتیکال و رزولوشن 3200DPI می باشد که از طریق سوئیچ سریع زیر اسکرول کاربر می تواند بین حالت های 800/1600/2400/3200DPI دقت و سرعت موس را کاهش یا افزایش بدهد . به طور کلی تمام کلیدها عملکرد خوبی دارند و بسیار نرم می باشند . نرم بودن کلیدهای موس یک ویژگی مثبت به حساب می آید زیرا در دراز مدت باعث خستگی و فشار بر روی انگشتان دست نمی شود .مخصوصا زمانی که مجبور هستید پشت سرهم به صورت تک تک بر روی کلیدهای موس کلیک کنید .

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

بالا