دومین تولید کننده ماژول های حافظه

نویسنده: هنردان هنردان دسته: اخبار موس تاریخ: 1398-01-16 دیدگاه: 0 بازدید: 70

شرکت تایوانی ADATA که در ماه می سال 2001 توسط سیمون چن که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع و مدیریت مهندسی و مهندسی برق است بنا نهاده شد و از دیگر مدیران این شرکت، همسر آقای چن می باشد که دارای مدرک مدیریت کسب و کار است. 

این شرکت در زمینه ی تولید انواع حافظه و فضای ذخیره سازی از قبیل درایوهای USB و داریوهای دیسک سخت و ماژول های DRAM و کارت های حافظه و ... همچنین در سیستم های تولید برق و رباتیک فعالیت می کند.

این شرکت کوچک در همان روزهای اول تاسیس خود دارای هدفی بزرگ بود که سرانجام توانست با همت و پشتکار خود بالاخره در سال ۲۰۱۷ دومین تولید کننده DRAM در سرتاسر جهان شود. کسب این مقام بخاطر تولید حافظه های RAM با کارایی بالا و قیمتی مناسب بود. مقام اول فقط بخاطر فروش نسل قبل تر حافظه های DDR3 بود در حالی که شرکت ADATA از فروش نسل جدید حافظه های DDR4 به این مقام نائل شد.

نکته قابل توجه آن است که این مقام توسط شرکت بزرگ و معروف DRAMeXchenge که شرکت تحقیقاتی بازار RAM است اعلام شده است.

این شرکت روز به روز در حال پیشرفت می باشد که در سال ۲۰۱۰ این شرکت نماد و لوگوی خود را تغییر داده است که به لوگوی جدید آن مرغ مگس خوار اضافه شده که نشان دهنده ی زیرکی فرهنگ و آینده ای روشن و متعهد بودن و تبدیل به یک برند جهانی شدن است.

شرکت ADATA جزو بیست برند برتر تایوان محسوب می شود که در آسیا به مقام اول ماژول DRAM رسیده است و همچنین به مقام اول بورس اوراق بهادر تایوان شده است و در میان برندها به مقام سوم بهترین تولید کننده از میان بقیه ی برندها رسیده است و دارای مقام هفتم در تولید فلش USB دارد و همچنین دارای مقام دهم در تولید کارت حافظه می باشد.

از دلایل مهم محبوبیت این شرکت داشتن خلاقیت و نوآوری می باشد و داشتن نوآوری های جدید و همچنین احترام به مشتریان و توجه به نظرات آنان و جلب اعتماد و نظر مشتریان را سرلوحیه کار خود قرار داده است و از همه مهمتر عرضه محصولات با کیفیت بسیار بالا می باشد.

برخی از محصولات این شرکت می توان به ماژول های DRAM و هارد داخلی SSD و هارد اکسترنال و درایو فلش USB و پاوربانک و انواع شارژر و کابل و غیره اشاره نمود.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید

بالا